Podziękowanie

rdgSzanowni Wyborcy – Mieszkańcy Gminy Jedlnia-Letnisko!

Bardzo dziękujemy za udział w niedzielnych wyborach samorządowych i głosy oddane na kandydatów z naszego Komitetu Wyborczego. Dzięki Wam osiągnęliśmy ogromny sukces i w piętnastoosobowej Radzie Gminy będziemy reprezentowani przez ośmioro radnych: Mieczysława Kaima, Monikę Ciupińską, Jana Krakowiaka, Monikę Dąbrowską, Beatę Bartkiewicz, Katarzynę Baran, Bożenę Grad, Piotra Piasecznego.

Dziękujemy także wszystkim tym, którzy w wyborach na wójta gminy oddali głos na naszego kandydata Piotra Leśnowolskiego. Ufamy, że w drugiej turze, ponownie pójdziecie Państwo do urn wyborczych, by poprzeć jego osobę. 30 listopada każdy głos będzie bardzo ważny i mamy nadzieję zadecyduje o końcowym sukcesie. Piotr Leśnowolski będzie miał konstruktywne wsparcie większości, a jego wybór zakończy ciągnące się męczące mieszkańców spory w samorządzie. Spokój i stabilizacja, przy jednoczesnej stałej kontroli władzy wykonawczej, to gwarancja, że najbliższe 4 lata nie będą zmarnowane na kłótnie. Całą energię trzeba poświęcić na modernizację gminy i poprawę jakości życia mieszkańców.

Gratulujemy także radnym wybranym z innych Komitetów Wyborczych. Mamy nadzieję, że w Radzie Gminy uda nam się podjąć zgodną współpracę, która będzie służyła Mieszkańcom całej naszej gminy.

Naszych Wyborców pragniemy zapewnić, że nie zawiedziemy, a rzetelną pracą w Radzie Gminy spłacimy kredyt zaufania udzielony nam w niedzielnym głosowaniu.

KWW Razem dla Gminy